Dzieci ubiegające się pierwszy raz do PP3

Rekrutacja na rok szkolny 2021/2022

dla dzieci ubiegających się o miejsce w PP3 pierwszy raz

będzie przeprowadzona za pomocą elektronicznego systemu naboru.

Zasady rekrutacji, harmonogram, kryteria brane pod uwagę w rekrutacji, dokumenty niezbędne do potwierdzenia tych kryteriów a także liczba punktów możliwych do uzyskania za poszczególne kryteria zostały podane

na tablicy ogłoszeń w siedzibie PP3 oraz na stronie przedszkola w  zakładce: Rekrutacja

Czas trwania rejestracji i weryfikacji zgłoszeń

01.03.2021 r. od godziny 9.00 do 12.03.2021 r. do godziny 15.00

Rodzice kandydatów rejestrują się w systemie elektronicznego naboru i w w/w terminach składają w przedszkolu pierwszego wyboru wydrukowany z systemu wniosek wraz z dokumentami .

adres strony internetowej do elektronicznego naboru do przedszkoli na terenie miasta Nowy Dwór Mazowiecki na rok szkolny 2021/2022

strona będzie aktywna od 01 marca 2021r. godz. 9.00

Informacje na temat zasad rekrutacji i sposobu logowania w systemie elektronicznym będą umieszczone na stronie do elektronicznego naboru.

Informacje będzie można uzyskać też w sekretariacie przedszkola pod numerem telefonu 22 7753544.

(wszystkie sprawy administracyjno-biurowe dotyczące Filii PP3 ul. Długa 10 załatwiane są

w sekretariacie PP3 ul. Bohaterów Modlina 26)